Typická staropražská pivnice s vynikajíci polohou nedaleko Václavského náměstí s kapacitou 250 míst včetně pivního sklepa s unikátní zastřešenou zahrádkou s kapacitou 120 míst. V nabídce česká kuchyně s třemi druhy domácích knedlíků a domácích moučníků. Steaková kuchyně za příznivé ceny. Nejnovější tanková technologie Plzeňského piva, které Vám načepují naši finalisté v soutěži výčepních z nichž jeden se umístil v celorepublikové soutěži na čtvrtém místě. Dále nabízíme nepasterizovaný Gambrinus, černého Kozla, točený Birell a osvěžující malinové pivo z Rohozce. Pivnice je vhodná pro pořádání oslav a rautů do maximální kapacity až 370 hostů… Nachází se zde i unikátní salónek k diskrétním jednáním pro 10 – 15 osob. Celou restauraci nebo jednu z její místností lze uzavřít nebo oddělit pro samostatné akce.

Zarezervujte si stůl na čísle: +420 733 794 311 nebo 222 516 787

V našem jídelním lístku najdete široký výběr typických jídel staročeské kuchyně, Plzeňský Prazdroj 12˚, tmavý Velkopopovický Kozel, nepasterizovaný Gambrinus a malinové Rohozecké pivo.

Pro Vaši firemní či jakoukoliv akci jsme připraveni zajistit doprovodný program na míru, hudební produkci, hostesky a další služby.

TOP